DİJİTAL BASKI

Dijital Baskı sektöründe 20 yıllık tecrübemizle öncüyüz! Modern makina parkurumuz, deneyimimiz ve kaliteli işçilik ile iç mekan ve dış mekan dijital baskı işlerinizde yanınızdayız.

Memnuniyetle hizmet vermeye devam ettiğimiz çok sayıda kurumsal müşterilerimize ait referanslarımızı buradan görebilirsiniz. Sektördeki deneyimimiz ve müşteri odaklı çalışmamızın sağladığı yüksek hizmet kalitesini Ar-Ge çalışmalarımızla her geçen gün daha da yükseğe taşıyoruz. Bu sayede “Dijital Baskı” denildiğinde ilk akla gelen firmalardan biri haline geldik.

 

HIZLI FİYAT TEKLİFİ

Hızlı fiyat teklifi için buradan fiyat teklif formumuza ulaşabilirsiniz.

Sorularınız için 0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 09:00-19:00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

Dijital Baskı Magic Akademi Pizza - 2010

Neden Dijital Baskı?

DİJİTAL BASKI NEDİR?

Dijital baskı bilgisayar ortamında hazırlanmış olan grafik tasarımlarının farklı materyaller üzerine farklı uygulama alanları ile görselliğin kaliteli, hızlı bir şekilde reklama dönüştürme aracıdır. Başlıca folyo, one way vision, vinil, mesh gibi malzemeler dijital baskının vazgeçilmezlerindendir. Ülkemizde en çok solvent ve su bazlı mürekkep baskı tercih edilmektedir. Son birkaç yıldır, öncülerinden olduğumuz Uv Baskı ön plana çıkmaya başladı.

DİJİTAL BASKININ OFSET BASKIYA GÖRE AVANTAJLARI NELERDİR?

UYGUN MALİYET : Dijital baskı kalıp gerektirmez ve ofset baskı gibi kurulum maliyeti yoktur. Minimum adet sınırı da yoktur. Bu yüzden özellikle düşük adetlerde maliyet ofset baskıya göre çok düşüktür.

HIZ : Kalıp hazırlığı olmadığı için dijital baskı daha kolay ve hızlı bir çözümdür.

BASKI KALİTESİ : Dijital baskı kalitesi bu alanda teknolojinin hızla ilerlemesine paralel olarak sürekli artmakta ve ofsete yaklaşmış durumdadır.

KİŞİSELLİK : Dijital baskılı reklam afişleri kişiye özel basılabilmektedir. Her bayiye veya bölgeye özel, farklı içerikli reklam ürünleri bastırabilirsiniz.

Dijital baskı ve ofset baskının daha detaylı karşılaştırması için Dijital Baskı Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey isimli blog yazımıza göz atabilirsiniz.

Hidayet Türkoğlu Basketbol Okulu Dijital Baskı

Neden Boran Reklam Dijital Baskı Merkezi?

Boran Reklam, dijital baskı sektörünün öncü firmalarındandır. Teknolojiyi takip ederek modern tuttuğumuz makine parkurumuz ve hiç ara vermeden sürdürdüğümüz Ar-Ge çalışmalarıyla birçok yeniliğe imza attık. Dünyada az sayıda üreticisi bulunan büyük ebatlı 3d Lenticular Posterleri Avrupa ve Amerika’nın kalitesinde, ama çok daha uygun fiyatla üretiyoruz. Geliştirdiğimiz özel koruma ile ürettiğimiz kişiye özel baskılı fayans ürünümüz de yabancı muadillerinden çok daha uygun fiyata dış mekanlarda, banyo, mutfak, havuz içinde kullanılabilmektedir.

Dijital baskı işinde kalite, ürünleri iyi tanımak ve kullanım alanlarına hakim olmakla sağlanır. Deneyimin yanında titiz çalışma ve modern makine parkuru gerektirir. Boran Reklam 20 yılda çalıştığı binlerce mutlu müşterisiyle sektörün önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir. Folyo baskı, vinil, one way vision, mesh ve tüm dijital baskı türlerinde hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet Boran Reklam’da.

Dijital Baskı Fiyatları

 Dijital baskı fiyatları baskıda kullanılacak malzeme, malzemenin ebatı ve metrajına göre değişmektedir. Fiyat teklifi almak için 0216 383 4402 numaralı telefonumuzdan arayabilir, ya da aşağıdaki butondan iletişim sayfamızdaki formu doldurabilirsiniz.

HEMEN ARAYIN

0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 09:00-19:00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve farklı materyaller üzerine baskı örnekleri görmek için uv baskı merkezimize bekleriz.

Faaliyetine 1994 yılında başlayan Boran Reklam, 20 yılı aşan süreçte reklam sektörünün öncü firmalarından biri haline geldi. Firmamız modern makine parkuruyla yurt içi ve yurt dışı kurumsal müşterilere açık hava reklamcılığı, dijital baskıuv baskı, tabela, hareketli reklam sistemleri, araç giydirme dahil birçok hizmet veriyor.

BORAN REKLAM HİZMETLERİ

Adres : Şeyhli Mh. Kuruçeşme Sk. No.3 Pendik / İSTANBUL

Tel : 0216 383 44 02

Faks : 0216 383 44 03

Dijital Baskı Çalışmalarımızdan Örnekler

Dijital Baskılı Araç GiydirmeDijital Baskı Cam Giydirme

Dijital Baski Galerisi

Diğer Dijital Baskı örneklerimiz için Dijital Baskı Galerisini ziyaret edebilirsiniz.

DİJİTAL BASKI KONULU BLOG YAZILARIMIZ

Mesh Baskı

MESH BASKI MESH BASKI NEDİR ?   Mesh Baskı, yüzeyinde bulunan binlerce küçük hava deliği sayesinde hava akışını sağlayabilen ve bu sayede oldukça dayanıklı olan bir dış mekan ürünüdür. Yüzeyinde bulunan delikler

One Way Vision (OWV) Dijital Baskı

One Way Vision (OWV) Dijital Baskı One way vision baskı, adından da anlaşıldığı üzere tek taraflı görüş sağlanarak oluşturulan bir baskı türüdür. Halk arasında delikli folyo olarak da bilinir. Genellikle cephe kaplamalarında

Dijital Baskı Araç Giydirme

Dijital Baskılı Araç Giydirme Araç giydirme işlemi dijital baskı ile başlayarak bir çok basamaktan oluşan  komplike bir süreçtir. İlk olarak araç ölçülendirme işlemi ile başlayan bu işlem de araç fotoğrafları alınarak

Vinil Baskı

Vinil Baskı Vinil baskı çoğunlukla dış mekanda kullanılmak ile birlikte zaman zaman iç mekanlarda da ucuz maliyetleri nedeni ile tercih edilebilmektedir. Genelde binaların büyük cephelerinde, reklam alanlarında veya tabelalarda tercih edilmektedir.

Dijital Folyo Baskı

Dijital Folyo Baskı Dijital folyo baskı işinde folyo materyali kendinden yapışkanlı alt kısımında koruma kağıdı bulunan reklam sektöründe hemen hemen her noktada kullanılan reklam malzemesidir. Farklı renklerde fabrikasyon üretimi bulunan modellerinin yanı sıra, istenilen

Boran Reklam Architect@Work Fuarında

Architect@Work Fuarındaydık Dekorasyon ve mimari alanda kendini kanıtlamış ürünler üreten Boran Reklam son olarak Türkiye de ilk defa düzenlenen Architect@Work fuarında ürünlerini mimari projeler geliştiren firmalara sunmuştur. Cam, fayans, alüminyum,

Korusu Araç Giydirme & Araç Kaplama

Korusu Araç Giydirme & Araç Kaplama Korusu Araç Giydirme & Araç Kaplama işlemlerinin sıralanması; 1-Araç Giydirme işlemleri için müşteri ile temas haline geçilip araç getirilir. 2-Araç geldikten sonra Araç Giydirme işlemi için araç ölçüleri

Dijital Baskı Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey

Dijital Baskı Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey Dijital baskı dünyası çok güzel olmasına rağmen provaları, renk yönetimi, baskı öncesi kontrolleri ve baskı materyali seçimine kadar bir o kadar da karmaşık bir yapıya sahiptir. Bu kadar

Pazarlamanın Saldırgan Yüzü: Gerilla Pazarlama

Reklam ve pazarlama arenasında hayatta kalmak kolay değil. Büyük bütçelerin konuştuğu sağlam işler çıkarabilen markaların alacağı geri dönüşler öngörülebilir. Ama bütçenizin yüksek olmaması düşük maliyetlerle yüksek erişimli ve adından söz ettiren kampanyalar yapmanıza engel

2018 Yılında Dünya da Dijital Baskı Hedefleri

Dijital baskı sektörü 2018 yılında 187.7 milyar dolar hasılata ulaşacaktır. Dijital baskı sektörünün göstermiş olduğu ilerlemeye göre bu endüstriyel alan 2013 yılındaki 131.5 miyar dolarlık hasılattan 2018 yılında 187.7 milyar