Paslanmaz ve Kutu Harfler

Tabela sistemlerinde en çok kullanılan, ustalarımızın el becerilerini sergilediği ışıklı ve ışıksız olarak üretilen paslanmaz, alüminyum, pleksi glass malzemelerin kullanıldığı şık ve dayanıklı tabela biçimleridir. Günümüzde enerji tasarrufu bakımından paslanmaz ve kutu harflerde aydınlatma açısından led tercih edilmektedir.

Paslanmaz ve Kutu Harf Çalışmalarımızdan Örnekler

Star Kutu Harf Tabela – Ocak 2009 - Amsterdam
Dr. Frik İlaç Pleksiglass Kutu Harf Tabela – Şubat 2011
Volvo ASC Türk Alüminyum Kutu Harf Tabela – Şubat 2012
Salon Mövenpik Pleksiglass Kutu Harf Tabela – Haziran 2011
Paslanmaz Kutu Harf

Paslanmaz Kutu Harf

Diğer Paslanmaz ve Kutu Harfler örneklerimiz için Paslanmaz ve Kutu Harfler Galerisini ziyaret edebilirsiniz.

Paslanmaz Kutu Harf

Paslanmaz Kutu Harf Yazılarımız

İDO Tabela (Yalova)

İDO Yalova kantini için yapılan ışıklı tabela uygulamamız. Firma: İDO Tabela Türü: Işıklı Tabela Kullanılan Malzeme: Kutu Harf Tabela Hazırlama ve Montaj Süresi: 2 gün Garanti Süresi: 2 yıl

A4 YAPI A.Ş Tabela

Firma:A4 YAPI Tabela Türü: Işıksız Tabela Kullanılan Malzeme: Kutu Harf Hazırlama ve Montaj Süresi: 3 gün Garanti Süresi: 2 sene A4 Yapı A.Ş firmasına yapılmış olan ışıksız kutu harf tabela görselleri aşağıdadır. Daha fazla

Asia Otomotiv Kutu Harf Tabela

Firma: Asia Otomotiv Tabela Türü: Işıksız Tabela - Kutu Harf Tabela Kullanılan Malzeme: Kutu Harf Hazırlama ve Montaj Süresi: 2 GÜN Garanti Süresi: 2 YIL Asia Otomotiv ışıksız kutu harf tabela  görselleri:

İDO Yalova Kantin Işıklı Tabela

Firma: İDO Tabela Türü: Işıklı Tabela - Kutu Harf Tabela Kullanılan Malzeme:  Led Kutu Harf Hazırlama ve Montaj Süresi: 2 GÜN Garanti Süresi: 2 YIL İDO Yalova kantin ışıklı tabela görselleri: