Duvar ve Çatı Panoları

Binaların mimarı yapısı dolayısıyla uzaktan görünürlüğü sağlayabilmek için çatılara konan, boyutları bakımından normal tabelalardan büyük olan doğa şartlarına dayanıklı gösterişli tabelalardır. Genellikle kutu harflerden yapılan ışıklı ve ışıksız reklam aracıdır.

Duvar ve Çatı Panoları Çalışmalarımızdan Örnekler

Turkaş Çatı Tabelası – Eylül 2006
Ada Group Çatı Tabelası – Haziran 2012
Hassan İnşaat Çatı Tabelası
Diva Arkadaş Çatı Tabelası
Duvar ve Çatı Panoları

Duvar ve Çatı Panoları

Diğer çalışma örneklerimiz için Galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Duvar ve Çatı Panoları

Duvar ve Çatı Panoları Yazılarımız

Magic Akademi Işıksız Tabela

Magic Akademi firmasına yaptığımız dijital baskı ışıksız tabela aşağıdaki aşamalardan geçmiştir: 1- Keşif ekibimiz tarafından tabela ölçülendirmesi yapılıp grafikerlerimize iletildi, 2- Tabela üzerine uygulanacak Magic Akademi görseli grafikerimiz tarafından hazırlanıp dijital baskı servisine yönlendirildi,

Dijital Baskılı Çatı Tabelası

Ada Group firmasına yapılan Dijital Baskılı Çatı Tabelası 1440 Dpi yüksek çözünürlüğe sahip Dijital baskı makinalarımızda, Avrupa Dökme Vinil üzerine dijital baskısı yapılmış ve kurumaya bırakılmıştır. Çatı tabelası yapılacak alan demir kontrüksüyon kullanarak tabela

Bilboard Pano

    Havalı camlı ve camsız 2 adet değişik dijital baskı Bilboard çalışması.Bilboard baskıları dijital baskı merkezimizde 1440 dpi yüksek çözünürlüklü Picasso seiko 512 s 320 dijital baskı makinalarımızda fotoğraf kalitesinde basılmaktadır.

A7 Çatı Reklamları

A7 Çatı reklamları. A7 için yapılan kutu harf reklam tabelasına ait görseller. Daha fazla tabela örnekleri için blogumuzdaki tabela sayfasını ziyaret edebilirsiniz.