Pleksi UV Baskı

Pleksi üzerine UV baskı en önemli dekorasyon malzemelerindendir. Pleksinin kaliteli olması ve şeffaflığı sebebiyle ışık geçirgenliğini tam olarak sağlamasından dolayı ışıklı ortamlarda en fazla kullanılan reklam malzemesi olma özelliğini de taşımaktadır.

Buz beyazı pleksi üzeri baskı özel ışıklı UV baskı.

Tabelalarda da sıklıkla kullanılan pleksi malzemesi; tabela ustalarımızın ellerinde şekillenerek, en son sanatsal biçimde işlenmiş halde sizlere sunulmaktadır. Dijital baskıda pleksi genellikle malzemenin üzerine kaplandığı için malzemenin ışık geçirgenliği -folyonun kalitesine göre değişmekle birlikte- dijital baskı kalitelerinde  istenilen sonuç alınamamaktadır.

Yüksek kaliteli UV makinesinde basılan baskılar 1440 dpi baskı kalitesine ulaşarak neredeyse fotoğraf baskı kalitesine erişmiştir. 2 punto yazılara kadar baskı imkanı tanıyan baskı makinemiz kalitede sektörün bir numaralı UV baskı makinesidir.

Pleksi baskı | Şeffaf pleksi ters UV Baskı | Şeffaf Pleksi UV Baskı
Beyaz pleksi baskı | Pleksi UV Baskı | Pleksi üzerine baskı çeşitleri

Beyaz Pleksi Baskı

Üst resimdeki pleksi örneği mutfak arası paneller için hazırlanmış olup dekorasyon anlamında gerçekten iyi işler çıkarmaktadır. Özel tasarlanmış led aydınlatmalı bir mutfak için yapılmış olup ışıklı baskı teknikleri uygulanmıştır. Mutfak panelleri ve mutfak dolapları kaplama konusunda da deneyimli olan firmamız, baskı kalitesi ve güvenilir hizmetiyle beyaz pleksi baskı kategorisinde de kendini kanıtlamıştır.

Pleksi Üzeri Işıklı UV Baskı

Şeffaf pleksi, beyaz pleksi, buz beyazı pleksi üzeri özel baskı modları ile aydınlatmaya uygun mükemmel pleksiler elde edebilirsiniz. Özel baskı modlarımız sayesinde led aydınlatmalar devriye girdiğinde dahi renklerde herhangi bir açılma olmadan mükemmel renklere sahip olabilirsiniz. Pleksi UV baskı piyasa da en çok kullanılan reklam materyali olmasıyla birlikte ışıklı tabelalarda mükemmel logolara veya görsellere sahip olabilirsiniz.

Venediğin mükemmel renklerine UV Baskı ile pleksi üzerinde yakalayın. Aydınlatma sistemleri sayesinde en parlak renkleri elde edin.
İLETİŞİM

HEMEN ARAYIN

0216 383 44 02-03 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 09:00-19:00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve farklı materyaller üzerine baskı örnekleri görmek için uv baskı merkezimize bekleriz.

Faaliyetine 1994 yılında başlayan Boran Reklam, 20 yılı aşan süreçte reklam sektörünün öncü firmalarından biri haline geldi. Firmamız modern makine parkuruyla yurt içi ve yurt dışı kurumsal müşterilere açık hava reklamcılığı, dijital baskı, uv baskı, tabela, hareketli reklam sistemleri, araç giydirme dahil birçok hizmet veriyor.

BORAN REKLAM HİZMETLERİ

Adres : Cevizli Mah. Güven Sokak No.1 Maltepe / İSTANBUL

Tel : 0216 383 44 02

Faks : 0216 383 44 03

İLETİŞİM

Mutfak panelleri ve üç boyutlu zemin kaplama konusunda da farklı projeleri  olan Boran Reklam her zaman sektöre yeni ürünler tanıtma amacında olup her zaman yeniliklerin öncüsü olmayı kendine misyon olarak belirlemiştir.

Pleksi UV Baskı ve  UV baskı ile üretilmiş diğer örneklerimizi görmek için uv blogumuzu ziyaret edebilir yada resmi youtube sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz.

2017-04-12T01:09:37+00:00